tevo-diena

  Renkant dovaną tėčiui tėvo dienos proga, labai svarbu, kad ji ne tik išreikštų mūsų meilę ir dėkingumą už rūpestį ir atsidavimą, bet ir būtų praktiška, nesunkiai pritaikoma. Todėl galvodami apie savo tėčio pomėgius, asmenines savybes, jam galite padovanoti graviruotų šachmatų rinkinį, graviruotą solidų ir išskirtinį rašiklį, ypatingu užrašu ar ženklu papuoštas sąsagas, netikėtu graviruotu užrašu dekoruotą prabangaus gėrimo butelį, VIP vizitinių kortelių, solidžiu ženklu papuoštą darbo knygą, nustebti tėtį priversite įteikdami jam išgraviruotą automobilio vairą arba laikrodį. Neabejojame, kad kartu sukursime Jūsų tėčio vertą dovaną.

Daugiau idėjų mūsų BLOGE

  • Greitas darbų atlikimas
  • Siunčiame kurjeriu 
  • Graviruojame visomis kalbomis

Rašykite mums el. paštu [info@gravideja.lt] arba UŽKLAUSOS FORMOJE nurodydami:

  • dominančio ar turimo daikto nuotrauką/nuorodą
  • norimą graviruoti tekstą ar vaizdą
  • vienetų skaičių
  • ar būtų reikalingos siuntimo paslaugos
  • > kaina nustatoma pagal pateiktą informaciją

Kaip atsiskaityti už paslaugas ar prekes?


Atliktų darbų galerija


.


Kitos idėjos tėvo dienos progaSveikinimai Tėčio dienos proga


  Kitiems galbūt esi žmogus eilinis, Bet man, tėveli, tu vienintelis esi, Nes tavo stiprios rankos kėlė iš klampynės, Kai niekas netikėjo – tu tikėjai manimi. Žinok, brangusis, tu mano širdy Kiekvieną dieną kaip stiprybė gyveni.  


  Idealo tavy neieškojau, Dėkui tau vien už tai, kad buvai, Kad išmokei “stovėti ant kojų” Ir visad pirmas ranką tiesei… Kad tavieji namai tapo mano Nuostabiausiu vaikystės lopšiu, Kad parodei man pavyzdžiu savo, Kaip išlikti žmogum tarp žmonių.  


  Nedovanojam Tau gėlių, nes jos vysta per greit. Nedovanojam rožių, nes gali spygliai sužeist. Dovanojam Tau paprastus žodžius: Tegul širdies dosnumas neišsenka, veide negęsta šypsena miela, Te laimė ir sėkmė Tau tiesia ranką ir niekad neapleidžia sveikata.  


  Tėve, Tu – lyg ąžuolas, po kurio vešliu vainiku slėpėmės nuo atšiaurių gyvenimo audrų. Tu visada mokėjai paguosti mus ir nuraminti, o tavo nuo darbų sudiržusios rankos švelniai šluostė vaikiškas ašaras. Mes seniai suaugome, bet ir dabar skubame pas Tave pasidžiaugti laimėjimais, pasiguosti nelaimėje. Nes Tu buvai ir visuomet būsi gyvenimiškos išminties, kilnumo ir taurumo pavyzdys. Pamirškime šiandien kasdienius rūpesčius, atėjo Tavo šventė – Tėvo diena. Būk sveikas ir tvirtas, mūsų ąžuole, gyvenk ilgai ir laimingai.  


  Tėve, tėtuk, tėveli, tegul Tavo gyvenimas būna ilgas ir giedras, tegul tavo gerose akyse šviečia tik laimės žiburėliai. Su Tėvo diena.


 

SaugomaĮvertinimas


5
(1 įvertinimas)