Kokios gali būti originalios gimtadienio dovanos?

Sukate galvą, kokios galėtų būti originalios gimtadienio dovanos?

Mes čia, kad Jums padėtume!

 Gimtadienio, o ypatingai jubiliejaus proga, norisi padovanoti jubiliatui išskirtinę, nepamirštamą dovaną.

Kuo geriau pažįstame žmogų, tuo originalesnę ir tinkamesnę dovaną galime jam parinkti ar net sukurti.


 Juk ne paslaptis, kad mylimas žmogus labiausiai vertins jūsų laiką ir pastangas, kurias įdėjote galvodamas kokios galėtų būti originalios gimtadienio dovanos ir jam patiktų labiausiai, prisimindamas jūsų pomėgius, kas jums patinka, ką jūs itin mėgstate ir kuo esate išskirtinis.

Norėdami pabrėžti jums svarbaus žmogaus išskirtinumą ir priminti kaip jūs džiaugiatės jog jis yra jūsų gyvenime, jūs neabejotinai nepagailėsite laiko ir pastangų sukurti jam nepamirštamą dovaną, skirtą būtent jam.

gimtadienio-dovanos


Originalios gimtadienio dovanos pagamintos lazerio pagalba


  Tokioms dovanoms sukurti labai pasitarnauja lazerinis graviravimas ir pjovimas lazeriu.

Jei žmogų pažįstate labai artimai ir nestokojate kūribingumo, galite iš tokių medžiagų kaip fanera, orgstiklis ar plastikas sukurti įvairiausių formų kūrinius, kurie bus ne tik estetiški akiai, bet ir turės prasminį svorį, neįkainojamą jubiliatui.

gimtadienio-dovana-draugei

Tarp tokių pavyzdžių galima paminėti ant stalo pastatomas statulėles ar apdovanojimo tipo pjaustinius, jubiliato hobį ar svajonę menantį raktų pakabuką, pakabuką automobilio salonui, padėkliukus kavai ir kitus pačius įvairiausiu tik nuo jūsų fantazijos priklausančius pjaustinius.

originali-gimtadienio-dovana

    Tačiau jei jau esate numatę jubiliatui dovanoti tam tikrą dovaną, tokią kaip

 • Graviruotas laikrodis,
 • juvelyrinis dirbinys,
 • muzikos instrumentas,
 • indas,
 • graviruotas žiebtuvėlis
 • ar kitoks daiktas, jį suasmeninti ir palikti atminimo žymę bei įamžinti sveikinimą, sentenciją, palinkėjimą ar padėką galite išgraviruodami ant šių daiktų tekstą, kuris išliks tiek, kiek išliks pats daiktas.

smaiksti-gimtadienio-dovana

Ilgaamžiškumas – vienas didžiausių lazerinės technologijos pliusų.

Kitas, ne ką menkesnis šios technologijos pranašumas tas, jog ant jūsų dovanos graviruojamas tekstas ar grafiniai elementai bus tobulai tikslūs ir adekvatūs kompiuteriu sukurtam maketui.

dovana-jubiliejaus-proga

Šiuo būdu galite visiškai tiksliai perkelti ant objekto net savo ranka rašytą tekstą ar pieštą piešinėlį arba jūsų pageidaujamą šriftą ar grafinius elementus nesibaiminant dėl neatitikimų ir nesulaukiant nemalonių siurprizų, kurie gali kilti graviruojant ranka.

originalios-gimtadienio-dovanos


Kokios gali būti graviruotos gimtadienio dovanos?


Graviruotos dovanos yra puikus būdas suteikti asmeninio prisilietimo ir padaryti dovaną ypatingesnę. Štai keletas idėjų graviruotoms gimtadienio dovanoms:

 • Papuošalai: Graviruoti papuošalai yra klasikinė graviruotos dovanos idėja. Galite išgraviruoti pakabuką vardu, data arba ypatinga žinute.

graviravimas-ant-aukso

 • Graviruoti rašikliai: Rašikliai yra praktiška ir apgalvota dovana, kurią galima išgraviruoti gavėjo vardu ar inicialais. .

 • Medinės butelio dėžutės: Puošnios dėžutės – puikus būdas laikyti papuošalams, smulkmenoms ar kitiems brangiems daiktams. Galite išgraviruoti dėžutę gavėjo vardu arba monograma.

originali-gimtadienio-dovana

 • Raktų pakabukai: raktų pakabukai yra praktiška ir stilinga dovana, kurią galima išgraviruoti gavėjo vardu ar inicialais.

 • Graviruoti įrankiai: Įrankiai yra puiki dovana žmonėms, mėgstantiems „pasidaryk pats“ projektus. Galite išgraviruoti įrankius gavėjo vardu arba inicialais.

dovana-imones-gimtadienio-proga

 • Vyno taurės: Vyno taurės yra puiki dovana vyno mėgėjams. Galite išgraviruoti vyno taures gavėjo vardu ar inicialais.

 • Kokteilių taurės: Kokteilių taurės yra puiki dovana žmonėms, mėgstantiems linksmintis. Galite išgraviruoti kokteilių taures gavėjo vardu ar inicialais.

gimtadienio-dovana-draugui

 • Alaus bokalai: Alaus bokalai yra puiki dovana alaus mėgėjams. Galite išgraviruoti alaus bokalus gavėjo vardu ar inicialais.

gimtadienio-dovana-draugui

 • Personalizuotas puodelis: Puodelis yra klasikinė ir praktiška dovana, kurią galima išgraviruoti gavėjo vardu , inicialai arba ypatinga žinutė.

smaiksti-gimtadienio-dovana

 • Termopuodeliai: Graviruoti termopuodeliai yra puiki dovana žmonėms, kurie visada yra kelyje. Galite išgraviruoti izoliuotus puodelius gavėjo vardu ar inicialais.

gimtadienio-dovana-merginai

 • Dovanų kortelės: Dovanų kortelės yra visada saugi dovanos idėja, ypač jei nežinote, ko gavėjas nori. Galite išgraviruoti dovanų kortelę gavėjo vardu, kad ji būtų asmeniškesnė.

Renkantis graviruotą gimtadienio dovaną, svarbu atsižvelgti į gavėjo interesus ir asmenybę. Taip pat norėsite įsitikinti, kad pasirinksite aukštos kokybės daiktą, kuris bus branginamas ateinančius metus.

originali-dovana-jubiliejaus-proga


Populiarios torto dekoracijos


   Gimtadienio proga ypač populiaru dovanoti ne tik tortą, bet ir vardinį smeigtuką ant jo.

Smeigtukas tortui paprastai yra pjaunamas iš faneros arba plastiko, išpjaunant jubiliato vardą ir dažniausiai metus.

Toks torto papuošimas yra nepakeičiamas elementas įamžinant šventės akimirkas objektyve.

gimtadienio-torto-smeigtukas

gimtadienio-torto-smeigtukas

    Jei jubiliatas yra mažiau artimas žmogus ar neugalvojate jam ypatingos dovanos, niekada nesauklysite išgraviruodami tauraus gėrimo butelį, vyno dėžutę su jo mėgstamu turiniu, taurę ar bokalą.

dovana-gimtadienio-proga-butelis

 

Tokios gimtadienio dovanos visuomet bus panaudojamos praktiškai ir tuo pačiu bus išskirtinės dėka ant jų išgraviruoto sveikinimo.

Juk ne tiek svarbus gimtadienio dovanos turinys kiek jos išskirtinumas, pritaikymas jubiliatui ir žinojimas, kad dovaną ruošėte specialiai jam.

Jums tereikia susisiekti su mumis ir pasidalinti savo pageidavimais.

Laukiame Jūsų užklausų ir gražios Jums šventės!


Daugiau apie gimtadienio dovanas >>> Dovanos gimtadienio proga


Daugiau idėjų dovanoms ČIA >>> Originalios dovanų idėjos


 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Turite klausimų? Susisiekite