graviravimas

Idėjos dovanoms

 Brangiam žmogui išrinkote dovaną, bet manote, kad ji nėra pakankamai originali? Leiskite mums ant jos išgraviruoti Jūsų pasirinktą tekstą arba nuotrauką ir paverskite dovaną išskirtine staigmena!

 Mes ant dovanos išgraviruosime Jūsų norimą tekstą, vaizdą, logotipą ar nuotrauką, o Jūs turėsite galimybę padovanoti unikalią dovaną. Prie dovanos galime pasiūlyti išpjauti originalią lentelę su Jūsų pageidaujamu tekstu ar vaizdu. Sujungę Jūsų ir mūsų idėjas, sukursime originalias ir vienetines dovanas Jūsų artimiesiems, draugams, kolegoms, mylimiesiems.


 Dovanas, padėkas bei apdovanojimus graviravimui galite išsirinkti ir iš mūsų siūlomo asortimento ČIA

Idėjos vestuvių šventei

 Jau nuo seno spyna simbolizuoja amžiną meilę, todėl šį simbolį ypač pamėgo jaunavedžiai – įprasta vestuvių dalimi tampa meilės spynelės prirakinimas ant tilto. Straispnis apie meilės spynas

 Jaunavedžiams ir įsimylėjaliams graviruojame bet kokio tipo spynas.  Spynų poliruotu paviršiumi graviūra būna tamsi, o dažytų lakuotų spalvotų spynų graviūrą galime padaryti sidabro arba aukso spalvos. Maketus su pasirinktu šriftu bei papildomus paveiksliukus ar simbolius suderiname ant konkrečios spynos. Galime užgraviruoti bet kokius Jūsų pageidaujamus vaizdus, nuotraukas, piešinius ir kt.

Spynelę vestuvėms galite įsigyti ir pas mus, taip sutaupysite laiko ir pinigų.

Dovanų idėjos vestuvių bei sužadėtuvių proga

 Dviejų žmonių apsisprendimas visą gyvenimą nugyventi drauge – ypač svarbu žingsnis ir reikšmingas įvykis, todėl ir dovanas šia proga reikia rinkti ypač atsakingai. Kai popieriniai atvirukai pagels, dovanose išgraviruoti linkėjimai jaunuosius lydės visą gyvenimą, taip linkėdami santarvės ir darnių santykių. Vestuvių ir sužadėtuvių proga siūlome dovanoti graviruotus stalo įrankius, taures, dėžutės vynui, nuotraukų rėmelius, laimingos santuokos taisykles , galime pagaminti originalų antspaudą! Taip pat pasiūlysime Jums ir dar kelias dešimtis originalių dovanų pasiūlymų, o papildę juos Jūsų originaliomis idėjomis sukursime išskirtinę ir unikalią dovaną.

Daug unikalių idėjų vestuvėms.

Sveikinimo tekstai sutuoktuvių proga.

Padėkos tėvams


Dovanų idėjos vedybų metinių proga

 Vedybų metinės – svarbi kasmetė proga, leidžianti prisiminimais sugrįžti į gyvenime svarbiausią dieną, iš naujo išgyventi mielas emocijas, todėl sutuoktinius būtina pasveikinti ir drauge pasidžiaugti jų laime. Atsižvelgdami į kiekvienoms vedybų metinėms suteiktas reikšmes Jums galime pasiūlyti  ir derančias dovanas, pavyzdžiui, popierinėms vestuvėms – Jūsų pasirinkto dydžio dėlionę su poros nuotrauka, graviruotą nuotrauką ant aukso ar sidabro, krištolinius gaminius, vaisinėms vestuvėms – ypač originalią dovaną – išgraviruotą arbūzą (nors dovana pora džiaugsis neilgai, bet neabejotinai dar kelerius metus prisimins ją su šypsena), sidabrinėms vestuvėms – graviruotus sidabrinius dirbinius ir kt.  Sveikinimo žodžiai vedybų metinių proga ČIA

 Kad išrinkti dovaną būtų lengviau, primename simbolines vestuvių metinių reikšmes: žiūrėti puslapio apačioje.

Dovanų idėjos įkurtuvių proga

 Atsikrausčius į naują butą ar namą visada smagu sukviesti artimiausius žmones ir jaukiai atšvęsti įkurtuves, šventiškoje aplinkoje visiems susipažinti su nauja erdve, tačiau įkurtuvių proga sveikindami draugus ar artimuosius neapsiribokite vien buteliu vyno. Nustebinti galite ir daug originalesnėmis dovanomis, pavyzdžiui, graviruotų puodeliu ar taurių rinkiniu, jauną porą neabejotinai prajuokinsite dovanų atnešę kočėlą, su ant jo išgraviruota naudojimo instrukcija, dekoruotas namų, miegamojo taisykles, nuolat naujakurių namuose ketinantys lankytis svečiai neprašaus jiems padovanoję lėkštes su išgraviruotais savo vardais.

Dar daugiau idėjų pasiūlysime atvykus pas mus į biurą, o jeigu dar negalite apsispręsti, štai keletas ypač originalių idėjų:

Dovanų idėjos išleistuvių proga

 Mokyklos ar universiteto išleistuvės – ypač svarbi proga ir didelis žingsnis į ateitį, todėl nereikėtų pamiršti dovanų ir šia proga. Klasių auklėtojos abiturientams neretai dovanoja mielas smulkmenas, kurios ir po daugelio metų paėmus į rankas sužadina prisiminimus apie mokyklą, tuo tarpu auklėtiniai neretai dovanoja stiklo dirbinius, klasės nuotrauką prabangiuose rėmuose, taures. Sveikinimus, linkėjimus ir padėkas siūlome išgraviruoti ant įvairiausių Jūsų pasirinktų paviršių. Štai keletas idėjų: Išleistuvių sveikinimai

Dovanų idėjos krikštynų proga

 Įprastai vaikai krikštijami dar visai maži, todėl natūralu, kad savo krikšto dovanas jie įvertins tik kiek ūgtelėję, būtent todėl svarbu, jog krikšto tėvų ar kitų svečių įteiktos dovanos būtų ilgaamžės. Mūsų specialistai Jums pateikia tokias dovanų krikštynoms idėjas: graviruotas veidrodis su padėka krikštotėvams arba su jų pažadais krikšto vaikui, krikšto dėžutės , graviruoti šaukšteliai su gimimo informacija, vaikiški įrankiai, auksiniai pakabukai , vardiniai čiulptukai , foto rėmeliai arba graviruoti muzikos instrumentai . Krikštynų sveikinimai.   Dar daugiau dovanų idėjų krikštynoms pamatysite ČIA:

Dovanų idėjos gimtadienio bei jubiliejaus proga

 Artimą žmogų sveikinant gimimo dienos ar išskirtinio jubiliejaus proga, visada norisi jį ypatingai nustebinti ir pradžiuginti, todėl siūlome Jums išrinktas dovanas paversti išskirtinėmis, kartu sugalvoti originalų dovanų dizainą. Atsižvelgdami į jubiliato pomėgius ir asmenines savybes, galite padovanoti originaliu užrašu ar simboliu dekoruotą žiebtuvėlį, bokalą, išskirtines sąsagas, pamiegoti mėgstančiam jubiliatui puikiai tiks subtilia užuomina papuoštas žadintuvas. Ieškantiems dovanų gimtadienį švenčiančiai moteriai ar merginai, pasiūlysime graviruoti veidrodį, laikrodį ar jos mėgstamų kvepalų buteliuką. Dar daugiau originalių idėjų gimtadienio ar jubiliejaus proga galerijoje.  Sveikinimo tekstų rasite ČIA

Dovanų idėjos Kalėdoms

 Pamažu atplazdenant gražiausioms metų šventėms, oras prisipildo nekantraus laukimo, o mintyse nejučia pradedame kurti planus, kaip nudžiuginti artimiausius žmones.

 Kalėdoms mūsų kolektyvas ruošia gausybę originalių idėjų ir siūlo ne tik originalias dovanas, bet ir įstabius namų arba darbo erdvių papuošimus: iš faneros lazeriu pjaustytas eglutes, šventiškas vaišių dėžutes, žaisliukus eglei papuošti, kalėdinės tematikos formas ar kitas dekoracijas iš popieriaus langams ar kitoms erdvėms papuošti. Be to, specialiai Jums lazeriu išpjaustysime dailiausius šventinius atvirukus arba kvietimus, kuriais ne tik pradžiuginsite brangius žmones, bet ir pabrėšite savo kūrybingumą. ČIA rasite sveikinimų bei palinkėjimų Kalėdų proga.

Mūsų techniniai gebėjimai leis įgyvendinti Jūsų idėjas ir kartu sukurti mažus kalėdinius stebuklus.

Dovanų idėjos Mamos dienos proga

 Nuo senų senovės pavasarį – pirmąjį gegužės sekmadienį – minime Motinos dieną, tada dėkojame mamoms už meilę ir rūpestį. Svarbu, kad  kiekvienais metais savo meilę joms parodytume vis kitaip – originaliai ir netikėtai, todėl daug dėmesio būtina skirti mieloms ir išskirtinėms dovanoms. Daug gėlių, nuotraukų ar kvepalų mamoms jau esame dovanoję, todėl į dovaną pažvelkime originaliau:
-    Galbūt Jūsų mama mėgsta išskirtinius papuošalus? Pradžiuginti jos širdį galėtumėte įteikę originalius auskarus, apyrankę ar laikrodį, su ant jų išgraviruotu ypatingu užrašu – šilumos kupinais žodžiais arba Jums svarbia data.
-    Priminkite mamai 52 mieliausius Jūsų gyvenimo įvykius, užrašykite juos ir sudėkite į originaliai išgraviruotą dėžutę. Visus metus kiekvieną savaitę mama turės ką prisiminti ir dėl ko pasidžiaugti.
-    Įteikite mamai prabangaus šampano ar vyno, ant kurio butelio išgraviruota nuoširdi padėka už rūpestį ir meilę ar Jūsų ir mamos nuotrauka.
-    Šaltiems vakarams sušildyti mamai galite padovanoti graviruotą arbatinuką. Taip įprastas arbatos puodelis sušildys ne tik kūną, bet ir sielą.
-    Puikiausius patiekalus gaminančią mamą galite nustebinti padovanodami graviruotų virtuvinių įrankių komplektą.
 Norėdami mamai įteikti ypač originalią dovaną, puikią idėją galite sukurti ir patys – mes padėsime ją įgyvendinti. Jeigu minčių dar stinga, paieškokite jų mūsų dovanų galerijoje:

Sveikinimo tekstų rasite ČIA

Dovanų idėjos Tėvo dienos proga

 Renkant dovaną tėčiui tėvo dienos proga, labai svarbu, kad ji ne tik išreikštų mūsų meilę ir dėkingumą už rūpestį ir atsidavimą, bet ir būtų praktiška, nesunkiai pritaikoma. Todėl galvodami apie savo tėčio pomėgius, asmenines savybes, jam galite padovanoti graviruotų šachmatų rinkinį, graviruotą solidų ir išskirtinį rašiklį, ypatingu užrašu ar ženklu papuoštas sąsagas, netikėtu graviruotu užrašu dekoruotą prabangaus gėrimo butelį, VIP vizitinių kortelių, solidžiu ženklu papuoštą darbo knygą, nustebti tėtį priversite įteikdami jam išgraviruotą automobilio vairą arba laikrodį. Neabejojame, kad kartu sukursime Jūsų tėčio vertą dovaną, dar daugiau idėjų čia: Sveikinimo tekstų rasite ČIA

Dovanų idėjos mergvakariui

 Paskutines laisvės dienas švenčiančiai būsimajai nuotakai jos geriausios draugės įprastai organizuoja linksmas išvykas, nuotaikingas šventes, kurios taip pat neįsivaizduojamos be originalių dovanų. Mes šia proga siūlome dekoruoti kokteilių plaktuvus, gėrimų butelius, šventines taures, o dar daugiau dovanų idėjų įsimintinam mergvakariui rasite čia: (Mergvakario priesaikos ar pažadų tekstų rasite ČIA.)


Dovanų idėjos bernvakariui

  Bičiuliai būsimajam jaunikiui prieš pat vestuves dažnai leidžia ugningai pasidžiaugti paskutinėmis viengungio dienomis, tačiau dovanų parinkimui šia proga taip patskiriamas ypatingas dėmesys. Kad bernvakario dovanos būsimam jaunikiui ne tik pakeltų nuotaiką, bet ir sumažintų prieš vestuves jaučiamą stresą, mes siūlome dovanoti originaliu užrašu pažymėtą diržą, šmaikščiai dekoruotą ir nuo būsimų gyvenimo negandų apsaugosiantį šalmą, dekoruotus išskirtinius kėglius, graviruotą futbolo kamuolį (bernvakario priesaikos ar pasižadėjimo tekstus rasite ČIA ) arba:

Dovanų idėjos bosui

 Siekdami boso malonės ir kuo geresnės atmosferos darbe, pavaldiniai neretai boso širdį suminkštinti siekia subtiliomis dovanomis. Kad dovanos atliktų savo darbą, mes jas siūlome parinkti itin atsakingai, o mūsų specialistai bosui siūlo dovanoti: dekoruotą atminties laikmeną, graviruotą bloknotą, laikrodį ar vardinę drabužių pakabą, taip pat puiki dovana bus ir graviruotas rašiklis arba sąsagos, VIP vizitinių kortelių, aktyvų bosą galite pradžiuginti padovanodami dėlionę su viso kolektyvo nuotrauka, nominaciją ar stiklinį apdovanojimą. O jeigu idėjų dar trūksta, pateikiame daugiau savo darbų pavyzdžių: 

Čia rasite sveikinimų bei idėjų Bosui

Verslo dovanos

 Nudžiuginkite savo verslo partnerius, kolegas ir bendradarbius dovanomis su Jūsų įmonės reklamine atributika.  Puikia dovana gali tapti laikrodžiai, piniginės, rašymo priemonės, raktų pakabukai, žibintuvėliai, žiebtuvėliai, kišeniniai peiliukai ir kt.

Padėkos, Nominacijos, Apdovanojimai

  Aktyvių ir įsimintinų šeimos, draugų ar darbo kolektyvo švenčių akcentu dažnai tampa įvairių padėkų, nominacijų ar apdovanojimų įteikimas. Šios dovanos tampa džiugia ir netikėta švenčių dalimi, tačiau ne mažiau svarbu, kad įteiktas apdovanojimas ar padėka nominantą džiugintų ne tik šventės metu, bet ir dar ilgai po jos.
  Mes Jums siūlome padėkas išpjaustyti lazeriu, o įvairius prizus originaliai graviruoti tam, kad dovanos gavėjas gautu apdovanojimu papuoštų ir savo namus.
  Jeigu rengiate darbo kolektyvo šventę ir padėkas norite įteikti darbuotojams, jos ypač originaliai atrodys pateiktos ant Jūsų firmos simbolio formos pagrindo. Jeigu firmos vardu norite įteikti padėkas partneriams, patariame lazeriu išpjaustyti Jūsų firmos simboliką (pavadinimą, logotipą) ant padėkų lapų, šitaip Jūsų padėkos atrodys ne tik ypač estetiškai, bet ir stilingai, išsiskirs savo originalumu, bus laikomos firmos patikimumo ir išskirtinumo ženklu. Dar kūrybingesni galite būti šventėms ruošdami įvairias nominacijas, apdovanojimus ir prizus. Jas galime išgraviruoti ant stiklo, prabangaus gėrimo butelių, rašiklių ir kt.,įgyvendinsime visas Jūsų idėjas! Neabejojame, kad įvairios nominacijos puikiai papildytų Jūsų šventes, tad nepamirškite, kad apdovanojimai gali būti įteikiami ir medalių forma, tada jas gavusieji galėtų medaliais pasipuošti, taip kartu kurdami šventinę atmosferą.

Dovanas, padėkas bei apdovanojimus graviravimui galite išsirinkti ir iš mūsų siūlomo asortimento ČIA
 Jeigu idėjų Jūsų unikaliai padėkai ar apdovanojimui dar trūksta, daugiau jų rasite čia:


Dovanų idėjos seneliams

 Norėdami atsidėkoti už senelių meilę, ir patys turime nestokoti jiems šilumos, geriausia dėmesį parodyti per mielas smulkmenas. Mylimiems seneliams galite padovanoti anūkų nuotraukomis puoštus pakabukus, originaliais simboliais dekoruotus indus, laikrodžius ar stalo įrankius, senelius nudžiuginsite ir išskirtiniais dekoruotais medaliais, dar daugiau idėjų čia:

Dovanų idėjos mylimajai

 Dovanos mylimai moteriai – ypač svarbus meilės įrodymas, todėl savo gyvenimo moteriai dovanas rinkite itin atsakingai. Mes rekomenduojame įteikti prasmingu užrašu dekoruotą padėklą, originalų užrašą galite išgraviruoti ir ant veidrodžio ar papuošalų dėžutės, taip pat galite dovanoti ir mielu simboliu, užrašu ar vaizdu papuoštus auskarus, idėjos valentino dienos proga arba daugiau mūsų darbų čia:

Dovanų idėjos mylimajam

 Jeigu išrinkote mielą dovaną mylimajam, bet norite ją papuošti kažkuo, kas visada primintų Jus – papuoškite dovaną išgraviruotu užrašu ar vaizdu. Tokia dovana bus kartu ir praktiška, ir romantiška – subtiliai primins apie Jūsų jausmus. Mes siūlome mylimajam padovanoti išgraviruotas išskirtines sąsagas, pakabuką, žiebtuvėlį. Kartu galime sukurti ir daugiau išskirtinių dovanų:

Dovanų idėjos sau

  Berenkant dovanas kitiems, labai svarbu nepamiršti palepinti ir savęs: pasidovanokite mielą smulkmeną ar seniai trokštamą daiktą sau, o kad jis būtų išskirtinis – išgraviruokite ypatingą užrašą ar vaizdą. Jums neabejotinai bus naudingas dokumentų dėklas su išgraviruotu užrašu ar simboliu, Jūsų vardu pažymėtos drabužių pakabos, svarbią mintį galite išgraviruoti ir ant savo piniginės, o mobilųjį telefoną arba nešiojamąjį kompiuterį papuošti originaliu vaizdu. Pateikiame dar kelias dešimtis dovanų dekoravimo idėjų, kuriomis neabejotinai pradžiuginsite ir patys save:Jeigu neradote tinkamų idėjų, galite pasižvalgyti po mūsų skiltį graviravimas ant skirtingų tipų daiktų.


   Maketą dovanų/daiktų graviravimui paruošime Jums atvykus pas mus į ofisą (adresu: P.Lukšio g. 32, 7-tas įėjimas nuo J.Galvydžio gatvės, ( kaip mus rasti?), kuomet galėsite pasirinkti Jums patinkantį šriftą, teksto stilistiką, arba Jūs galite išsirinkti patinkantį šriftą iš DAFONT (čia Jūs rasite įvairiausioms progoms tinkančių šriftų variantų).

Pvz: valentino dienai - šriftas1

        velykoms - šriftas2

        kalėdoms - šriftas3

        helloweenui - šriftas4

        gimtadieniui ar vakarėliui - šriftas5


 Jeigu išrinkote dovaną ir sugalvojote jai originalų graviravimo būdą, bet nežinote, kokia proga ją galėtumėte padovanoti draugui, kolegai ar giminaičiui, primename Jums keletą progų, per kurias smagu ne tik gauti dovanų, bet ir dovanoti patiems:


 • ► 01-01 Naujieji metai
 • ► 02-14 Šv. Valentino diena (įsimylėjėlių diena)
 • ► 03-08 Užgavėnės
 • ► 03-08 Tarptautinė moters diena
 • ► Šv. Velykos
 • ► 04-20 Sekretorės diena
 • ► 05-05 Motinos diena
 • ► 05-13 Buhalterių diena
 • ► 05-15 Tarptautinė šeimos diena
 • ► 06-02 Tėvo diena
 • ► 06-24 Joninės (Rasos)
 • ► 06-27 Tarptautinė žvejų diena
  ► 08-08 Tarptautinė orgazmo diena
 • ► 09-10 Statybininkų diena
  ► 09-13 Programuotojų diena
  ► 10-16 Boso diena
 • ► 11-02 Tarptautinė vyrų diena
 • ► 11-17 Tarptautinė studentų diena
 • ► 11-29 Tarptautinė Draugo diena
  ► 12-25 Kalėdos


    Vestuvių metinės:

► 1 metai – popierinės vestuvės;

► 2 metai – medvilnės vestuvės;

► 3 metai – odinės vestuvės;

► 4 metai – vaisinės vestuvės;

► 5 metai – medinės vestuvės;

► 6 metai – geležinės vestuvės;

► 7 metai – varinės vestuvės;

► 8 metai – bronzinės vestuvės;

► 9 metai – molinės vestuvės;

► 10 metų – alavinės vestuvės;

► 11 metų – plieninės vestuvės;

► 12 metų – šilkinės vestuvės;

► 13 metų – nėrinių (nertos) vestuvės;

► 14 metų – dramblio kaulo vestuvės;

► 15 metų – krištolinės vestuvės;

► 20 metų – porcelianinės vestuvės;

► 25 metai – sidabrinės vestuvės;

► 30 metų – perlinės vestuvės;

► 35 metai – koralinės vestuvės;

► 40 metų – rubininės vestuvės;

► 45 metai – safyrinės vestuvės;

► 50 metų – auksinės vestuvės;

► 55 metai – smaragdinės vestuvės;

► 60 metų – deimantinės vestuvės.

  Apie šventes ir idėjas dovanoms daugiau sužinokite mūsų   svetainėje.

  Parašykite mums

  Jūsų vardas

  Jūsų el.paštas*

  Jūsų tel. numeris*