idejos-vestuvems

Vestuvių dovanos

Daugiau ...
spyna-vestuvine

Vestuvinės spynos

Daugiau ...
padekos-tevams

Padėkos tėvams per vestuves

Daugiau ...
krikstynu-dovanos

Krikštynų dovanos

Daugiau ...
torto-papuosimas

Torto smeigtukai | Toperiai | Dekoracijos

Daugiau ...
tortas gimtadinis jubiliejus

Dovanos jubiliejaus, gimtadienio proga

Daugiau ...
vedybu-metines

Vestuvių metinių dovanos

Daugiau ...
mergvakaris

Mergvakario dovanos | Mergvakario atributika

Daugiau ...
bernvakaris

Bernvakario dovanos | Bernvakario atributika

Daugiau ...
boso-diena

Boso diena | Dovanos Boso dienos proga

Daugiau ...
valentino-diena

Valentino dienos dovanos

Daugiau ...
tevo-diena

Tėvo diena | Dovanos tėčiui

Daugiau ...
motinos-diena

Motinos diena | Dovanos mamai

Daugiau ...
Kaledu-dovanos

Kalėdinės dovanos

Daugiau ...
dovanos-ikurtuvems

Dovanos įkurtuvių proga

Daugiau ...
isleistuves

Dovanos mokyklos, universiteto baigimo proga

Daugiau ...
personalizuoti-puodeliai

Personalizuoti puodeliai su užrašu ar logotipu

Daugiau ...
verslo-dovanos

Verslo dovanos

Daugiau ...

Originalios dovanų idėjos


 Šiais laikais, kai taip sunku nustebinti, renkant dovaną, apsispręsti Jums padės originalios dovanų idėjos, kurias pateikia „Gravidėjos“ specialistai. Personalizuotos dovanos tampa vis populiaresnės, nes jos suteikia galimybę suasmeninti teikiamą siurprizą ir parodyti išskirtinį dėmesį gimtadienio ar kitos šventės kaltininkui.

 Suasmenintas dovanas mums padeda sukurti lazerinio graviravimo technika. Ji suteikia galimybę graviruoti kone kiekvieną paviršių, pradedant mediena, baigiant nerūdijančiu plienu. Naudodami šią techniką, graviruotais tekstais ar vaizdais puošiame įvairius daiktus, tampančius ne tik išskirtine dovana, bet ir puikiu, praktiškai pritaikomu elementu.


Dovanų idėjos vestuvėms


 Dovanų idėjos vestuvėms – tikras galvosūkis, bandantiems jas sugalvoti svečiams ir artimiesiems. Norėtųsi tikėti, kad vestuvės – vieną kartą gyvenime vykstanti šventė, kuri yra ir asmeniška, ir skirta pasidalinti jaunavedžių džiaugsmu su artimiausiais žmonėmis. Taigi, jeigu Jūs niekaip neapsisprendžiate, kokia dovana jauniesiems būtų tinkamiausia, mes padėsime rasti atsakymą.

 Nors populiariausia dovana vestuvių proga yra pinigai, tačiau ir juos įteikti galima kūrybiškai, bei originaliai. Padovanokite jaunavedžiams medinį voką, ant kurio išgraviruotas personalizuotas sveikinimas jauniesiems. Arba, apsilankę mūsų skiltyje Vestuvių dovanos, pasisemkite daugiau idėjų, kokios originalios dovanos gali būti teikiamos jauniesiems vestuvių proga.

 Vestuvių dovana turėtų būti ne tik išskirtinė, bet ir praktiška. O tam, kad tai nebūtų tiesiog buityje naudingas daiktas, siūlome personalizuoti tokias dovanas. Šią galimybę suteikia graviravimas lazeriu. Tai technika, leidžianti graviruoti kone kiekvieną paviršių ir paprastą dovaną paversti išskirtine. Minėtame puslapyje Jūsų taip pat laukia patarimai, ką dovanoti tėvams per vestuves, kokios gali būti dovanos vestuvių proga svečiams ir liudininkams?

 

 


Saugoma
Įvertinimas
5 (15 įvertinimai)