Dovanos vestuvių svečiams, tėveliams ir liudininkams


 Dovanos vestuvių svečiams, tėveliams ir liudininkams gali sukelti nemenką sumaištį būsimųjų jaunavedžių galvose, mąstant, kuo gi nustebinti svarbiausius šventės dalyvius? Juo labiau, kad tėvams vaikų vestuvių diena yra ne mažiau svarbi nei patiems jaunavedžiams. Jie tiek daug jėgų ir laiko investavo į vaikų auginimą, o dabar atėjo diena, kai laikas palydėti savo atžalas į savarankišką gyvenimą.

 Jie nerimauja dėl visko! Pradedant tuo, ar sklandžiai vyks pati ceremonija, baigiant tuo, kaip susiklostys jaunųjų likimas ir būsimasis šeimyninis gyvenimas. Ką jau bekalbėti apie tai, kiek daug morališkai ir finansiškai gimdytojai prisideda prie savo vaikų vestuvių pokylio. Liudininkams rūpesčių – ne ką mažiau. Tai atsakingos pareigos, kurių imasi anaiptol ne visi.

 Dėl jaunųjų gerovės didžiąją dieną jaudinasi ir juos drąsina ne tik artimiausi jaunavedžių aplinkos žmonės, bet ir pulkas pamergių bei pabrolių ir, be abejo, liudininkai. Lygiai taip pat jaunaisiais žavisi ir juos palaiko vestuvių svečiai. Jie taip pat nusipelno padėkos, išreikštos kad ir smulkiomis atminimo dovanėlėmis.

moet-sampanas-liudininkei graviruotas

 Akivaizdu, kad dovanos vestuvių svečiams, tėveliams ir liudininkams turi būti kruopščiai parinktos, siekiant išreikšti nuoširdžią jaunųjų padėką juos suaugusiųjų pasauliui paruošusiems ir visada globojusiems tėveliams, atsakingų pareigų nepabūgusiems liudininkams ir kartu vestuves atšokusiems svečiams. Tačiau, ką daryti, kad šios dovanos įsimintų ilgam ir būtų patvarios, atrodytų solidžiai ir perteiktų individualų rūpestį konkrečiu asmeniu? Tam geriausiai tinka personalizuotos dovanos vestuvių svečiams, tėveliams ir liudininkams.


Kokios gali būti personalizuotos dovanos?


 Kad ir kokia būtų šventė, dovanas išsirinkti visada sunku, ypač kai kalbama apie vestuves tuoj švęsiančių jaunavedžių artimuosius. Tačiau yra tikrai solidžių ir labai mielų širdžiai dovanų kategorija, kurios išsiskiria solidumu, ilgaamžiškumu ir gebėjimu įamžinti jausmus. Kokios tai dovanos? Kalbame apie mūsų jau minėtas personalizuotas dovanas.

seimos-medis su nuotraukom pjaustytas lazeriu

 Tokiomis dovanomis mūsų klientai stebina savo artimuosius, kolegas, pavaldinius ir verslo partnerius jau daugiau nei dešimtmetį. Mes džiaugiamės savo technologiniame parke turėdami tokias aukštąsias technologijas, kaip lazerinio graviravimo ir pjaustymo lazeriu staklės. Apie jų veikimą kalbėsime kiek vėliau, o dabar pristatome populiariausias personalizuotas dovanas, kurių individualizavimui ir naudojamos minėtos technologijos:

  • Graviruotos statulėlės. Itin žaismingai žiūrėtųsi „Oskaro“ statulėlė su ant pjedestalo pritvirtinta lentele, su graviūra „Geriausi liudininkai“;
  • Tuo tarpu tėveliams galima dovanoti obuolio formos statulėlę su žodžiais: „Mūsų šaknys – Jūsų sode!“;
  • Kita dovanos idėja tėveliams: medinės plaketės su aukso ar sidabro graviruotomis lentelėmis;
  • Taip pat galima dovanoti medines dėžutes su išgraviruota nuotrauka ar tekstu;
  • Vestuvių svečiams tinka dovanoti smulkias atminimo dovanas, pvz., personalizuotus puodelius, su nuoširdžiais padėkos žodžiais svečiams, nepasididžiavusiems ir atšokusiems kartu su jumis vestuves, kuriuos mes su malonumu išgraviruosime. Toks puodelis tikrai nedulkės lentynoje;
  • Galima dovanoti ir lazeriu išpjaustytą šeimos medį bei įgyvendinti daugybę kitų idėjų, nes lazerinis graviravimas ir pjaustymas lazeriu leidžia personalizuoti daugybę medžiagų, pradedant keramika ar mediena, baigiant tokiomis trapiomis medžiagomis, kaip stiklas.

Kaip veikia minėtos lazerinės technologijos?


 Lazerinis pjaustymas – greitas ir ekonomiškas procesas, leidžiantis atlikti didelio tikslumo pjūvius, dirbant kone su bet kokia medžiaga. Išpjauti kraštai yra itin lygūs, o pjūvių plotis dažnai nesiekia žmogaus plauko storio. Tuo tarpu graviravimas lazeriu – greičiausias, paprasčiausias ir patikimiausias būdas bekontakčiu būdu perkelti vaizdus, ​​užrašus ir kt., taip pat ant bet kokio paviršiaus. Tai nepamainoma technologija, gaminant prekės ženklus, verslo ir reprezentacinius suvenyrus. Pramonėje ši technologija naudojama brėžinių ar užrašų perkėlimui net ant smulkiausių detalių.

 Geriausios dovanos vestuvių svečiams, tėveliams ir liudininkams yra tos, kurios sukels jiems malonias emocijas ir nostalgiškus prisiminimus. Be abejo, liudininkai ir svečiai bus ne prieš gauti ir kiek praktiškesnes dovanas ar staigmenas, turinčias humoro prieskonį. Tačiau renkant dovanas tiek vieniems, tiek kitiems, svarbu jomis išreikšti padėką. Ją lengviausia perteikti, parodant asmeninį dėmesį, įteikiant personalizuotą dovaną.


DAUGIAU IDĖJŲ VESTUVIŲ PROGA >>> ČIA


SaugomaĮvertinimas


5
(2 įvertinimai)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *