Vestuvinė atributika


- Susisiekite su mumis ir pateikite užsakymą

Tai padaryti galite:


- Užsakymo detalių derinimas

Tai galima atlikti elektroniniu paštu arba atvykus į mūsų biurą.


- Užsakymo atlikimas

Suderinę su Jumis užsakymo detales ir terminus įgyvendinsime jį greitai ir kokybiškai.


- Užsakymo atsiėmimas

Prekes atsiimti galėsite atvykę pas mus arba jos bus išsiųstos kurjeriu Jūsų nurodytu adresu.

Kokią vestuvinę atributiką mes gaminame?


 Vestuvinės atributikos gamyba su lazeriu yra modernus ir aukštos kokybės būdas pagaminti įvairius vestuvių atributus. Gamyba atliekama pasitelkiant tikslias technologijas, tokias kaip graviravimas lazeriu bei pjovimas lazeriu 

Štai keletas vestuvinės atributikos pavyzdžių:

1. Originalūs vestuviniai kvietimai: Kvietimai į vestuves yra vienas iš svarbiausių vestuvių atributų, nes jie pirmieji susitinka su svečiais. Jūs galite naudoti lazerinį graviravimą ant kokybiškų kvietimų plastiko, kad sukurtumėte elegantiškus, prabangius ir personalizuotus kvietimus. Galite pagaminti su magnetukais, kurių pagalba, galima prisegti prie šaldytuvo ar priminimų lentos.

2. Padėkos vestuvių liudininkams: Personalizuotos padėkos dovanos jūsų vestuvių liudininkams yra gražus būdas padėkoti jiems už jų dalyvavimą. Jūs galite graviruoti jų vardus ar specialius žodžius ant medinių, stiklo ar metalinių padėkos dovanų. Tai sukurs ilgalaikį prisiminimą.

3. Dovanos piršliams: Jei norite suteikti jūsų piršliams unikalią ir asmenišką dovaną, lazerinis graviravimas padės tai sukurti. Galite pasirinkti įvairias dėžutes, gėrimų butelius, šampano taures ir užgraviruoti padėkos žodžius.

4. Stalo kortelės: Stalo kortelės yra svarbi detalė vestuvių stalui. Jūs galite pasirinkti korteles iš plastiko arba medines stalo korteles ir graviruoti arba išpjaustyti svečio vardą. Tai padės svečiams rasti savo sėdimo vietą.

5. Stalo numeriai: Personalizuoti stalo numeriai yra dar viena vestuvių atributų detalė, kuri gali būti pagaminta su lazeriu. Jūs galite pasirinkti skirtingus dizainus ir graviruoti ir išpjauti numerius iš medinių arba aukštos kokybės plastiko.

Gamyba su lazeriu leidžia sukurti puikios kokybės, išskirtinės išvaizdos vestuvinę atributiką, kuri bus verta prisiminti ir ilgalaikė. Būtent dėl to ji yra populiari daugumoje vestuvių planavimo įmonių ir asmeniniuose vestuvių projektuose.

  • Greitas atsakymas į užklausas el. paštu ir skubus užsakymų atlikimas.
  • Daugiau nei 20-ies metų patirtis lazerinių paslaugų srityje;
  • Konsultacijos bei individualus požiūris į kiekvieną klientą;
  • Modernios ir preciziškos lazerinės technologijos;
  • Tik kokybiškų medžiagų naudojimas; 
  • Nepriekaištinga užsakymų kokybė už konkurencingą kainą;
  • Klientų pasitikėjimas ir socialinis atsakingumas;

Susisiekite jau dabar ir džiaukitės rezultatais.

Vestuviniai atributai

Turite klausimų? Susisiekite