Antspaudų gamyba ir jų pasirinkimas


 Šiandien rinkoje turime itin didelį produkcijos pasirinkimą. Užsisakyti guminius antspaudus nėra sudėtinga. Problema yra tame, kad tik nedaugelis kompanijų gali pasiūlyti aukštą kokybę. O juk klientui tai ne mažiau svarbu, nei gera produkto kaina. Aišku, viskas labai priklauso nuo kompanijos politikos. Mūsų įmonė rūpinasi, kad kiekvienas klientas gautų tai, ko jam reikia. Nuolat investuojame į technologijas, kad kiekvienais metais galėtume pasiūlyti kažką naujo. Jeigu įmonė daug metų netobulėja ir stovi vietoje, ilgainiui mažėja pastovių klientų kiekis. Dažnas klientas pirmą kartą įsigijęs antspaudą, kitą kartą nori kažko geresnio, įmantresnio. Taigi, siekdami, kad klientai visoje Lietuvoje gautų aukščiausio lygio guminius antspaudus, mes nuolat mokomės ir tobuliname savo meistrų sugebėjimus.


Kaip išsirinkti antspaudą?


 Specialistai visuomet rekomenduoja gerai pagalvoti, kam bus naudojamas antspaudas. Kuomet tiksliai žinote paskirtį, tuomet yra žymiai lengviau nuspręsti, kokio antspaudo reikia ir iš kokių medžiagų jis turi būti pagamintas. “Gravidėja” produkcijos asortimente rasite populiariausius antspaudus, kuriuos užsisako įmonės, organizacijos ar privatūs asmenys. Svarbu paminėti tai, kad negaminame oficialių verslui reikalingų antspaudų. Orientuojamės į laisvesnį formatą. Tai nėra minusas, nes koncentruodamiesi į guminių antspaudų gamybą galime pasiūlyti daug įvairių kūrybinių sprendimų. Neužtenka vien gaminti antspaudus, reikia mokėti įgyvendinti išskirtinius užsakymus ir patarti klientams, kuris pasirinkimas geriausiai pasiteisintu jų atveju. Taigi, kaip jau minėjome, norint išsirinkti antspaudą, reikia pirmiausiai apsibrėžti kam jis bus naudojamas ir kaip dažnai planuojate jį naudoti.


Kaip gaminami guminiai antspaudai?


 Daugelis klientų dažnai klausia, kaip gi gaminami guminiai antspaudai? Šioje vietoje nėra viskas taip paprasta. Antspaudų gamyba reikalauja daug patirties ir brangios įrangos. Būtent aukštos kokybės įranga ir leidžia mūsų klientams pateikti gražius, ilgai naudojamus ir išskirtinių formų antspaudus. Visas procesas prasideda nuo kliento poreikių išsiaiškinimo. Kliento norų supratimas, jo poreikių suvokimas ir perteikimas grafiniais vaizdais yra pagrindinis ir svarbiausias proceso elementas. Specialistai visuomet daug dėmesio skiria būtent paaiškinti klientui kaip atrodys antspaudas ir koks bus jo funkcionalumas, kokie kliento norai gali būti įgyvendinami, o kurie prasilenkia su techninėmis galimybėmis. Profesionalūs “Gravidėja” darbuotojai su klientais aptaria,  kokio konkrečiai antspaudo jiems reikia ir koks rezultatas jų laukia. Kada projektas yra patvirtintas, tuomet visi darbai perduodami gamybai. Kadangi naudojame pažangias technologijas, todėl antspaudų gamyba neužima daug laiko.


Kiek kainuoja guminiai antspaudai?


 Suprantama, kad klientus labai domina kaina, norisi, kad ji būtų kuo mažesnė, tačiau iš patirties galime pasakyti, kad neverta orientuotis vien į kainas ir taip kokybę palikti antrame plane. Produkcijos kaina turi būti optimali, turi išlikti kainos ir kokybės santykis. Pigi produkcija dažniausiai būna ne itin kokybiška, bet kita vertus brangi nebūtinai užtikrina profesionaliai pagamintą antspaudą. Tie, kas ne pirmą kartą gaminasi antspaudus žino, jog galima rasti įmonių, kurios sugeba pateikti atitinkamą kokybę už adekvačias kainas. Būtent “Gravidėja” kolektyvas kiekvieną dieną rūpinasi, kad klientai būtų patenkinti rezultatu ir jiems nereiktų gailėtis, kad pasirinko mus. Kritiškas mąstymas – tai verslo variklis. Kiekviena kompanija turėtų objektyviai įvertinti parduodamos produkcijos ar paslaugų kokybę, kainas ir naudą tiesioginiams klientams. Jeigu nesukuriama vertė, tai reikia kuo skubiau šiai problemai skirti daug dėmesio. Klientai, kurie lieka ne itin patenkinti rezultatu, antrą kartą veikiausiai neateis, todėl  išmintingi verslininkai investuoja į atėjusius klientus ne tik tikėdamiesi, kad jie sugrįš, bet ir žinodami, jog būdami patenkinti rezultatu, įmonę remokenduos savo pažįstamų ratui. O tai reiškia naujus klientus ir pelną. Žymiai paprasčiau, kuomet įmonė turi daug pastovių užsakovų ir neturi daug investuoti į reklamą. Mes išsiskiriame iš kitų kompanijų tuo, kad išlaikome tinkamą produkcijos kokybę, bei optimalias, klientams prieinamas kainas.


Ar verta pirkti tokius antspaudus?


 Viskas priklauso nuo to, ar jie jums reikalingi. Turite aiškiai įsivardinti jų paskirtį. Guminiai antspaudai gali būti naudojami jūsų šventėms, žaidimams ar kitiems renginiams. Nustebinkite svečius firminiu antspaudu. Internete galima rasti daug įvairių idėjų, kam galima panaudoti tokio tipo antspaudus. Viskas priklauso nuo fantazijos. Nemaža dalis įmonių užsisako specialistams skirtus antspaudus, kad netektų ant dokumentų kiekvieną kartą rašyti savo rekvizitų. Tam yra naudojami antspaudai. Taupykite laiką ir atrodykite profesionaliai. Mūsų svetainėje galite pamatyti daug atliktų darbų ir gal būti, kad kils idėjos, kokio antspaudo reikia būtent jums.


Ar gaminame įmonių ar valstybės tarnautojų antspaudus?


 Kaip jau minėjome straipsnio pradžioje, negaminame oficialių įmonėms reikalingų antspaudų. Orientuojamės į laisvesnį formatą, tačiau galime pagaminti rekvizitams skirtus antspaudus. Dažniausiai klientai užsisako šventėms reikalingus antspaudus. Turime pažangią įrangą, todėl galime pagaminti įvairiausių formų antspaudus. Įgyvendinsime įvairias jūsų idėjas.


Specialistų patarimai klientams


 Dažniausiai klientai daro kelias pagrindines klaidas: sugalvojus idėją greitai skuba užsisakyti gamybos paslaugas. Kada užsakymas yra patvirtintas, daugelis klientų vis dar galvoja ar pasirinktas variantas yra geras ir gana dažnai nori papildyti užsakymą. Taupant tiek jūsų, tiek mūsų laiką, rekomenduojame skirti daugiau laiko būtent idėjos formulavimui. Neskubėkite, jei tai nėra būtina. Galite pasitarti su mūsų specialistais. Jie pateiks jau atliktų darbų pavyzdžių ir galėsite žymiai lengviau išsiaiškinti kokio antspaudo jums reikia. Antra problema – mažos kainos paieška. Turėkite omeny, kad kokybė kainuoja. Guminis antspaudas jums tarnaus ne vienerius metus, todėl nerekomenduojame ieškoti kažko pigaus ir trumpalaikio. Tam kartui sutaupysite kažkiek pinigų, tačiau gausite nekokybišką antspaudą, kuris ilgalaikėje perspektyvoje  neatsipirks. Klausimas ar liksite patenkinti? Išmintingiau tokioms prekėms skirti daugiau finansų ir gauti tikrai gerai pagamintą antspaudą.


Kaip užsisakyti?


 Guminius antspaudus galima užsisakyti internetu. Tikrai nėra būtina važiuoti į mūsų ofisą. Pirmiausia rekomenduojame atsiųsti savo norimo antspaudo grafinį failą į mūsų elektroninį paštą ir sulaukti specialistų atsakymo. Profesionalūs darbuotojai išsiaiškins visas reikiamas detales ir paskaičiuos gamybos kainą bei terminus. Ar antspaudai brangiai kainuoja? “Gravidėja” dirba ne pirmus metus, todėl natūralu, kad turime daug pastovių klientų. Orientacija į produkcijos kokybę leidžia patenkinti klientų poreikius. Nuolat investuojame į įrangą, todėl gaminamos produkcijos kainos nėra didelės.  Bėgant metams tobulėja įranga, todėl mažėja gamybos išlaidos ir atsiveria galimybės gaminti sudėtingesnius antspaudus. Klientai vertina mūsų siūlomą produkcijos kokybę, todėl ir renkasi “Gravidėją”. Siekdami būti rinkos lyderiais, optimizuojame pardavimo procesus ir produkcijos užsakymą darome vis paprastesnį. Taip sutaupome nemažai laiko ir tuo pačiu suteikiame aukščiausio lygio aptarnavimą.


Kokiu laikotarpiu nuperkama daugiausiai antspaudų?


 Lietuvoje pardavimai didėja artėjant šventėms. Vis daugiau renginių organizatorių nusprendžia būsimai šventei sukurti unikalų antspaudą, kuriuo pus papuošti kvietimai, šventės atributika ar tokie antspaudai bus naudojami įvairiose žaidimuose. Jeigu nežinote ką padovanoti savo artimam draugui artėjančio gimtadienio proga, tuomet guminis antspaudas – ex libris –  gali būti puikus pasirinkimas. Konsultuokitės su mūsų specialistais ir kartu sugalvosime idėjas, kurios bus teigiamai įvertintos. Tik nepamirškite, kad reikia rinktis tokius gamintojus, kurie dirba ne vienerius metus, turi tarptautinius standartus atitinkančią techniką ir profesionalių darbuotojų kolektyvą. Būtent visų paminėtų aspektų suma ir sukuria išskirtinius, kokybiškus produktus, kurie tarnauja ilgus metus.


SaugomaĮvertinimas


5
(4 įvertinimai)