Ar medinė butelio dėžutė gali būti iškirtinė?

Medinė butelio dėžutė – tai subtilus ir solidus būdas įteikti gero, kokybiško alkoholinio gėrimo dovaną.

Atsinešti butelį į vakarienę ir įteikti jį iš rankų į rankas yra priimtina, kadangi butelis yra traktuojamas ne kaip dovana, o kaip vaišių dalis, kuri vakarienės metu bus panaudota.

Tačiau dovanoti butelį be pakuotės, kaip dovaną, turint omeny, jog ji bus panaudota kažkada vėliau, yra prasto skonio ženklas.


Graviruota medinė butelio dėžutė ne tik paslepia dovaną, bet ir atlieka atvirutės funkciją: ant jos galima graviruoti pasveikinimą, linkėjimą, pažymėti kas būtent dovanojo ir kokia proga buvo dovanojama.

Be abejo, vyną mėgsta ne visi, ypatingai Lietuvoje vynas nėra pats populiariausias alkoholinis gėrimas. Bet dėl to neverta jaudintis.

medine-butelio-dezute

Nors dėžutės vadinamos „vyno dėžutėmis“, į jas kuo puikiausiai telpa viskio, romo, brendžio ir kiti stiprieji gėrimai, kurių gabaritai neviršija vyno dėžutės vidinės erdvės.


Kokia dažniausiai būna medinė butelio dėžutė?


 Medinė butelio dėžutė būna kelių rūšių: jos gali būti gaminamos iš faneros arba iš medžio masyvo.

Graviravimo prasme būtent šiame medžiagų skirtume išryškėja ir lazerinio graviravimo rezultato skirtumai.

Graviruojant ant fanerinio paviršiaus užrašai, grafiniai elementai yra tolygūs, daugiau mažiau vientisai tamsesnės išdegintos spalvos.

Būtent šis paviršius leidžia graviruoti net tokius sudėtingus dalykus kaip fotografija.

medine-butelio-dezute-su-nuotrauka

O štai ant dėžutės, pagamintos iš medžio masyvo, nuotraukos išgraviruoti nepavyktų ir visi tekstai bei grafiniai elementai įgautų mirgėjimo efektą.

Taip nutinka dėl to, jog medžio masyvas turi rieves, kurios yra kietesnės ir sunkiau pasiduoda išdeginimui lazeriu nei minkštoji dalis, esanti tarp rievių.

Dėl to išgraviruotas medžio masyve vaizdas atrodo mirgantis ir netolygus.

medine-dezute

Kartais, graviruojant stambius plotus, šis mirgėjimas įgauna žavesio ir yra pageidaujamas, tačiau graviruojant smulkius tekstus dėl mirgėjimo jų įskaitomumas nukenčia.

Kalbant apie kitus skirtumus tarp vynų dėžučių, jos skiriasi savo talpa bei uždarymo būdu.

Medinė butelio dėžutė būna vieno, dviejų arba trijų butelių talpos.

medine-butelio-dezute

Uždarymas būna dvejopas:

  • užveriamas skrynelės principu
  • arba užstumiamas dangčiu.

Kiekvieną uždarymo būdą galima dėkingai išnaudoti kuriant dizainą graviravimui.

medine-butelio-dezute-isleisk-mane

Tarkime, užstumiamos vyno dėžutės turi tokį privalumą, jog jų dangtelis gali būti ne tik graviruojamas, bet ir išpjaustomas, kas suteikia dėžutei nemažai grožio, išskirtinumo ir efekto.


Kokiom progom dovanojamos medinės butelio dėžutės ?


 Medinė butelio dėžutė gali būti graviruojama įvairiausiomis progomis, siekiant pažymėti ir priminti tos ypatingos progos momentą ir datą.

Turbūt populiariausia medines butelio dėžutes dovanoti vestuvių, vestuvių metinių ir gimtadienių bei jubiliejų proga.

graviruota-medine-dezute

Vestuvių proga svečiai gali padovanoti jauniesiems trijų ar dviejų butelių talpos dėžutę su jaunųjų nuotrauka, vardais ir vestuvių data.

Tokio tipo dėžutės, išėmus buteliams atskirti įdėtus skirsnius, įgauna vientisą erdvę ir gali būti naudojamos kitai paskirčiai, tokiai kaip vestuvinių sveikinimų, nuotraukų ar kitų porai svarbių vestuvinių prisiminimų talpykla.

medine-butelio-dezute

Taip pat trijų butelių talpos dėžutėse galima talpinti nebūtinai 3 vyno butelius, bet tarkime 1 vyno butelį ir 2 vyno taures, papuoštas išgraviruotais jaunųjų inicialais.

medine-butelio-dezute

Vestuvių proga taip pat populiaru yra dovanoti trijų butelių talpos medinę dėžutę su 3 vyno buteliais, išgraviravus ant dangtelio nurodymus vieną atidaryti metų, kitą penkių, o dar kitą dešimties metų santuokos proga.

graviruota-dezute-buteliui

Vieno butelio talpos medinė butelio dėžutė su išgraviruotu padėkos tekstu jaunieji dažnai dovanojama tėvams kaip padėka vestuvių metu.

Medinė butelio dėžutė taip pat yra puiki priemonė pakviesti išsirinktą porą tapti vestuvių liudininkais ant dangtelio vidinės pusės išgraviravus pakvietimą.

dovana-teveliams-per-vestuves


Kas dažniausiai graviruojama ant medinių butelio dėžučių ?


 Gimtadienio proga graviruojamų medinių butelio dėžučių tekstai ir dizainas gali būti mažiau tradiciniai ir šmaikštesni.

Jų graviravimo formatas yra visiškai laisvas ir priklauso nuo jubiliato pomėgių, jumoro jausmo.

medine-butelio-dezute

Medinės butelio dėžutės su kukliu dizainu ir išgraviruotu padėkos tekstu gali būti naudojamos kaip atsidėkojimas už paslaugą, už gerą darbą, už bendradarbiavimą ar tiesiog nesavanaudišką pagalbą.

Graviravimas lazeriu vyno dėžutes gali paversti žinios perdavėju, atviruku, meno kūriniu ar tiesiog mielu, patraukliu daiktu, kuris primena dovanos gavėjui apie nuostabias akimirkas.

Būtent todėl, net suvartojus dėžutės turinį, pačios dėžutės gali būti naudojamos kitiems daiktams sudėti ir turi didesnę išliekamąją vertę nei pats dėžučių turinys.

Jums tereikia susisiekti su mumis ir pasidalinti savo pageidavimais.

Laukiame Jūsų užklausų ir gražios Jums dienos!


Daugiau apie medines butelio dėžutes >>> Medinės dėžutės buteliui


Daugiau idėjų dovanoms ČIA >>> Originalios dovanų idėjos


 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Turite klausimų? Susisiekite