dovanu-idejos-gimtadiniui-jubiliejui

Originalios gimtadienio – Jubiliejaus dovanos bei gimtadienio atributika

Gimtadienis – tai kiekvienam savaip ypatinga šventė.

Tenka pripažinti, kad kasmet sutinkama gimimo diena, ypač, jei minimas jubiliejus, dažnam sukaktuvininkui sukelia įvairias emocijas, mintis ar netgi kažkokius išgyvenimus.

Tačiau kad ir kokie jausmai šios gražios šventės dieną beužplūstų, retas kuris nenori būti pasveikintas gaudamas bent simbolinę gimtadienio dovaną.

Pripažinkime, juk taip malonu, kai artimieji ir draugai prisimena, jog šiandien – tavo gimimo diena!

Na, o mes esame tam, kad Jums palengvintumėme originalios dovanos gimtadienio ar jubiliejaus proga paieškas!

Juk visada norisi artimą žmogų pradžiuginti ir maloniai nustebinti jam padovanojant mielą bei išskirtinę, o dar geriau – išliekamąją vertę turinčią, gimtadienio dovaną.

Nesijaudinkite, tokiai dovanai visai nebūtina išleisti krūvą pinigų!

Dovanas gimtadienio proga galime tiek pagaminti, tiek išskirtinėmis paversti Jūsų jau turimas: kartu apgalvosime jų originalų dizainą, kad sukaktuvininkas gavęs dovaną nuo Jūsų liktų maloniai nustebintas.

Kaip gimtadienio dovana turėtų atrodyti, aptarsime iš anksto, o paruoštą maketą pamatysite prieš pradedant gamybos procesą, todėl turėsite galimybę vaizdą koreguoti bei išsirinkti Jums gražiausią variantą.


 • Greitas darbų atlikimas
 • Siunčiame kurjeriu 
 • Graviruojame visomis kalbomis

Rašykite mums el. paštu [info@gravideja.lt] arba UŽKLAUSOS FORMOJE nurodydami:

 • dominančio ar turimo daikto nuotrauką/nuorodą
 • norimą graviruoti tekstą ar vaizdą
 • vienetų skaičių
 • ar būtų reikalingos siuntimo paslaugos
 • > kaina nustatoma pagal pateiktą informaciją

Kaip atsiskaityti už paslaugas ar prekes?

 


Atliktų darbų galerija Kitos dovanų idėjosPopuliariausios gimtadienio dovanos


 Turbūt visi sutiks, kad dažnai kyla rūpesčių ieškant gimtadienio dovanos vyrams, nes atrodo, jog jie viską turi ir jiems nieko nereikia, o jei reikia, tuomet patys tai ir nusiperka.

Taip pat ne visada lengva apsispręsti dėl dovanos gimtadienio proga mamai, sesei ar draugei.

 Mes puikiai suprantame, kad dažnai tikrai sunku išrinkti gimtadienio dovaną, juo labiau, jei ieškote dovanos jubiliejaus proga ir norite padovanoti ką nors, kas turėtų simbolinę prasmę ar kuo artimas žmogus galėtų džiaugtis eilę metų.

Tad nieko nelaukdami skubame į pagalbą ir pateikiama idėjų, ką galima padovanoti gimtadienio ar jubiliejaus proga.

Populiariausios gimtadienio dovanos:

 • nuotaikinga graviruota dėžutė vynui – tai dovana, kuri kiekvieną privers nusišypsoti;
 • personalizuotas puodelis – turime nuostabių spalvų puodelių, ant kurių galime išgraviruoti viską, ką tik panorėsite;
 • graviruotas žiebtuvėlis – tai gali būti puiki gimtadienio dovana vyrui;
 • graviruotas tauriojo gėrimo butelis – solidi dovana, puikiai tinkanti jubiliejaus proga;
 • graviruotas veidrodis – turbūt kiekviena moteris savo namuose norėtų turėti veidrodį, ant kurio puikuotųsi tik jai skirti gražiausi žodžiai;
 • graviruota taurė ar bokalas – kad iš jos geriami gėrimai būtų dar skanesni;
 • graviruota metalinė lentelė – tai puikus būdas įamžinti sveikinimą jubiliejaus proga;
 • graviruotas arbatinukas – jame užplikyta arbata bus dar skanesnė;
 • graviruota medinė dėžutė – praktiška dovana, kurią galima daug kur pritaikyti;
 • graviruoti stalo ir virtuvės įrankiai – kad gaminti valgį ir jį skanauti būtų smagiau;
 • graviruoti buities prietaisai, kompiuteriai, mobilieji telefonai – puikus būdas kasdieniams daiktams suteikti ypatingą prasmę;
 • graviruoti žūklės reikmenys – tai puiki gimtadienio dovana vyrui, mėgstančiam žvejoti…

Šis sąrašas, kuriame pateiktos gimtadienio dovanų idėjos, tikrai nėra baigtinis.

„Gravidėja“ tikslas – įgyvendinti visas Jūsų mintis ir idėjas, todėl esame pasirengę materializuoti net ir pačius netikėčiausius Jūsų sumanymus!

Norime paminėti, kad kiekvieną dovaną galime paversti išskirtine ir skirta tik Jūsų mylimam giminaičiui ar artimam bičiuliui.

Graviruojame stiklą, medį bei visų tipų metalus. Galime išgraviruoti ne tik užrašus ar paveikslėlius, bet ir Jūsų pateiktas nuotraukas!

Mūsų darbus galite pamatyti atliktų darbų galerijoje.


Kaip išrinkti originalią gimtadienio dovaną?


Pasisėmėte gimtadienio dovanų idėjų, tačiau nežinote, kokia dovana gimtadienio proga būtų tinkamiausia?

Ir šiuo klausimu mes turime, ką patarti!

Renkant gimtadienio dovaną patariame atsižvelgti į jubiliato asmenybę: jo asmenines savybes, darbo sritį, gyvenimo būdą, pomėgius ir pan. Štai keletas pavyzdžių:

 • jei gimtadienio kaltininkas pasižymi geru humoro jausmu, visada yra gerai nusiteikęs, nuolat linksmina kitus ir yra kompanijos siela, tuomet tokiai asmenybei gimtadienio proga drąsiai galite dovanoti nuotaikingą dovaną, padaryti kokį nors pokštą – jis viską tikrai supras.
 • Šiuo atveju puiki dovana gali būti šmaikščiu išgraviruotu užrašu papuoštas bokalas ar taurė, tauriojo gėrimo butelis, medinė vyno butelio dėžutė, žaislinis svajonių automobilio modeliukas, raktų pakabukas;
 • jei artėja viską gerai apgalvoti linkusio, nenaudingų daiktų pakęsti negalinčio žmogaus gimtadienis, tuomet jam geriausia dovana būtų tokia, kurią jis galėtų panaudoti praktiškai.
 • Šiuo atveju puikiai tiktų: graviruota vaza, stalo ar virtuvės įrankiai, rankinis laikrodis, veidrodėlis ar mėgstami kvepalai, puošti išgraviruotu užrašu;
 • žmogui, pasižyminčiam solidžiu skoniu ar dirbančiam formalioje aplinkoje, gimtadienio proga galima padovanoti išskirtines graviruotas sąsagas, išgraviruotu užrašu papuoštą rankinį laikrodį, rašiklį, vizitinių kortelių dėklą, piniginę, kosmetinę;
 • žmogui, kuris turi kokį nors pomėgį, be abejonės labai patiks gimtadienio dovana, susijusi su jo mėgstama veikla: pvz., jei tai užkietėjęs žvejys – puiki dovana gimtadienio proga būtų graviruoti žūklės reikmenys, jei tai automobilių mylėtojas – graviruotas raktų pakabukas, žaislinis svajonių automobilio modeliukas, keliauti mėgstančiam asmeniui – graviruotas kompasas, kelioninis termosas, o žmogui, kurio neatsiejama gyvenimo dalis yra muzika – muzikos instrumentas su išgraviruotu trumpu palinkėjimu, graviruota vinilinė plokštelė;
 • jei žmogus, kuriam ieškote gimtadienio dovanos, yra gana sentimentalus, tuomet jam galima padovanoti graviruotą medinę dėžutę, kurioje jis galėtų laikyti daiktus, keliančius malonius prisiminimus, stiklinę statulėlę, kuri nuolat primintų apie Jūsų parodytą dėmesį, nuotraukų rėmelį su išgraviruotu trumpu palinkėjimu.

Ir visgi nesvarbu, kokią dovaną gimtadienio ar jubiliejaus proga nuspręstumėte dovanoti, mes savo ruožtu padarysime, jog dovana šios gražios šventės proga kiekvienu atveju būtų originali ir kaip reikiant pradžiugintų asmenį, kuriam ji yra skirta!

„GRAVIDĖJA“ – tai vieta, kur paprastos dovanos tampa išskirtinėmis ir turinčiomis didelę vertę.


SaugomaĮvertinimas


5
(6 įvertinimai)