Atlikti antspaudų gamybos darbaiInformacinė medžiaga apie rašalinių antspaudų panaudojimo būdus


           


 Individualių antspaudų gamyba


 Guminiai antspaudai dažnai laikomi tradiciniais šioje gaminių kategorijoje. Ir, nepaisant to, kad jie yra vieni labiausiai paplitusių, klientai vis dažniau ieško nekasdieniškų sprendimų. Guminiai nestandartiniai antspaudai gali būti sukurti tiksliai pagal Jūsų pageidavimus. Individualiai parenkamas ne tik atspaudžiamas vaizdas ar tekstas, bet ir antspaudo forma, bei dizainas.

 Guminiai antspaudai išsiskiria tuo, kad jų atspaudžiamas vaizdas yra pritvirtintas prie antspaudo pagrindo, kurį prieš naudojimą reikia pamirkyti į pagalvėlę su rašalu. Mes prekiaujame ir jomis. Taigi, turite galimybę įsigyti pilną komplektą, kuris tiks ne tik kaip ženklinimo priemonė, bet ir kaip originali dovana.


Kodėl verta gamintis guminius antspaudus mūsų įmonėje?


Siekiame kiek įmanoma labiau individualizuoti guminių antspaudų gamybą. Nes tikime, kad šis procesas gali įkvėpti ne tik mus, bet ir mūsų klientus. Todėl pastarieji, kaip ir minėjome, aktyviai dalyvauja, kuriant šiuos atributus. Na, o „Gravidėjos“ meistrų profesionalumas bei moderniausia įranga leidžia pagaminti antspaudus greitai ir kokybiškai. O tai itin svarbu, kai trokštama kuo greičiau gauti galutinį produktą.

Kaip patyrę šios srities specialistai, mes galime ne tik įgyvendinti Jūsų pageidavimus, bet ir padėti išsirinkti trokštamą rezultatą, jeigu abejojate dėl savo pasirinkimo. Mūsų sukaupta patirtis leidžia teigti, kad „Gravidėjos“ meistrai – vieni geriausių šioje srityje. Todėl, ne tik nuolat sulaukiame naujų užsakymų, bet ir turime nuolatinių klientų bazę, kurie su malonumu grįžta pas mus. Šis abipusis pasitikėjimas įkvepia mūsų kolektyvą ir toliau kurti kokybiškus ir ilgaamžius gaminius.


Kuo pranašesni guminiai nestandartiniai antspaudai?


 Guminiai antspaudai išsiskiria itin precizišku atspaudžiamu atvaizdu. Net daugelį kartų naudojant, smulkiausios linijos bei raidelės nesusilieja ir išlieka tikslios. O pats spausdinimo procesas yra paprastas ir greitas. Svarbu paminėti ir tai, kad klaidinga manyti, jog antspaudais galima spausdinti tik įmonės ar konkretaus asmens rekvizitus. Šie gaminiai vis dažniau įgauna netradicines panaudojimo formas. Jie gali tapti šventės akcentu ar smagia ir originalia dovana.

Mūsų klientai renkasi guminius antspaudus, siekdami:

  • Papuošti vestuvių atributiką;
  • Pažymėti rankų darbo dirbinių įpakavimus;
  • Neoficialiems dokumentams paįvairinti;
  • Įteikti išskirtinę dovaną ir pan.

O, jeigu dar neapsisprendėte, kokia originali dovana galėtų nudžiuginti Jums svarbų asmenį, paieškokite įkvėpimo mūsų svetainės skiltyje Dovanų idėjos. Čia svarbu pažymėti ir tai, kad mes orientuojamės būtent į šį, proginių dovanų, rinkos segmentą ir negaminame antspaudų, skirtų oficialiems dokumentams. Tačiau tai nekeičia esmės – visada kur kas smagiau sulaukti personalizuotos dovanos, nei šabloninio suvenyro.


Guminiai antspaudai – neribotos galimybės vaizduotei pasireikšti


 Rinkdamiesi mūsų gaminamų guminių antspaudų dizainą, formą ir jų atspaudžiamus vaizdus, galite būti visiškai laisvi ir kūrybingi, mes įgyvendinsime net įmantriausius pageidavimus. Mes manome, kad užsisakydami guminį antspaudą mūsų įmonėje, neturėtumėte jausti jokių apribojimų! Na, o jei vis dar nežinote, kaip atrodys Jūsų antspaudas, nedvejodami kreipkitės į mūsų specialistus, dėl būsimojo antspaudo dizaino, formos ir kitų subtilybių, arba pasižvalgykite mūsų darbų galerijoje.

Užtikriname nepriekaištingą gaminių techninę charakteristiką bei skoningą stilių. Tai garantuoti mums leidžia šiuolaikinė įranga ir kokybiškos medžiagos, paverčiančios antspaudus lengvai prižiūrimais ir patogiais naudoti. Kaip ir minėjome, prekiaujame ir guminių nestandartinių antspaudų aksesuarais: pagalvėlėmis su rašalu, kurių yra trys galimi dydžiai ir šešios spalvos.

Tapkite mūsų klientu ir įsitikinkite tuo, kad guminiai nestandartiniai antspaudai gali būti originalūs, žaismingi ir kokybiški vienu metu!

Laukiame Jūsų pageidavimų ir užsakymų!


SaugomaĮvertinimas


5
(5 įvertinimai)