Žalvariniai antspaudai, klišėsKlišės bei antspaudai iš magnioInformacinė medžiaga apie odos antspaudavimo būdus 


  

 

    

 


Individualūs antspaudai odai


 Mūsų gaminami individualūs antspaudai odai yra išskirtinai ilgaamžiai, sukurti, atsižvelgiant į profesionalių odinių gaminių kūrėjų poreikius. Tai – tvirti, patvarūs, vienetiniai įrankiai, puikiai sukimbantys su apdorojama oda. Pagaminti iš žalvario arba magnio, jie yra preciziškai išgraviruojami, siekiant sukurti vaizdą, kuris niekada neišnyks.

 Jie puikiai tinka žymenims atspausti ant skirtingų tipų odos gaminių. Mes suprantame, kad odos meistrai ir amatininkai kuria paties įvairiausio dydžio ir skirtingų formų gaminius, todėl esame pasiruošę pagaminti Jūsų pageidaujamo dydžio antspaudus – nuo mažo ir subtilaus iki kažko didesnio, drąsesnio ir išraiškingesnio. 

 Specializuojamės įvairių tipų antspaudų gamyboje. Jie gali būti kelių rūšių:

  • Žalvariniai antspaudai, klišės [ilgaamžiškesni, tinka kaitinti];
  • Klišės bei antspaudai iš magnio [minimaliems spaudavimams tik šaltuoju būdu].

 Pirmuosius patartina naudoti storai ir kietai odai, o antrieji naudojami plonesnei odai, bei tinka tik šaltam spaudimui. Tačiau, kurį antspaudo tipą bepasirinktumėte, jie suteiks solidžią išvaizdą Jūsų pagamintiems odos gaminiams. Na, o jeigu pageidaujate štampuoti platesnes gaminių kategorijas, o ne vien tik odos dirbinius, siūlome susipažinti su antspaudais vaškui, keramikai / muilui ir guminiais nestandartiniais antspaudais.


Antspaudai odai – personalizuotiems gaminiams ir dovanoms


 Esame profesionalai, kurių pagrindinė veiklos sfera – individualizuoti gaminiai, pritaikyti Jūsų verslo specifikacijai, ir personalizuotos dovanos. Paverskite jas išskirtinėmis, sukurdami ant odinių dovanų įvairius atminimo ženklus. Na, o jeigu esate amatininkas, kurio specializacija – odos gaminiai, taip pat turime ką pasiūlyti.

Antspaudai odai yra puikus būdas paženklinti konkrečios įmonės ar amatininko gaminius, atspaudžiant įmonės logotipą ar asmens inicialus, ir pan. Šie antspaudai atrodo solidžiai ir kuria prabangos įspūdį. Nuolat tobulinamės, įsiklausydami į savo klientų pageidavimus. Tokiu būdu, išvystėme savo sugebėjimą gaminti ypač gražius, tačiau, patvarius antspaudus odai. Šių antspaudų išgaunamais atvaizdais puošiamos:

  • Odinės rankinės moterims;
  • Odiniai diržai;
  • Odinės piniginės;
  • Įvairios dovanos, pagamintos iš odos ir kt.

Besidomintiems didesniu personalizuotų dovanų asortimentu, siūlome apsižvalgyti mūsų skiltyje Dovanų idėjos.


Techniniai odos štampavimo aspektai


 Reljefinis štampavimas ant odos yra procesas, kai atvaizdai ant jos gaunami, naudojant specialiai paruoštus antspaudus odai. Proceso metu, jie, paprastai, įkaitinami iki tam tikros temperatūros, o tada seka prislėgimo etapas, kai antspaudas turi būti įspaudžiamas, naudojant išorinę jėgą. Kartais, antspaudai, skirti odai, yra štampuojami šaltuoju būdu. Tačiau, abiejų technikų rezultatas yra tas pats. Gaunamas reljefinis atvaizdas ant apdirbamos odos paviršiaus. Tiesa, jis gali būti tiek iškilus, tiek įspaustas.

 Pagrindinis skirtumas tarp karšto ir šalto odos štampavimo yra tas, kad, naudojant karštą metodą, deginant viršutinius odos sluoksnius, vaizdas yra patvaresnis nei naudojant šaltą. Patyrę meistrai visa tai žino, tačiau pradedantiesiems gali kilti daug klausimų. Pagrindinis mūsų patarimas – nepadaryti klaidos, ketinant pirkti odą įspaudams. Ji turėtų būti gerai pagaminta, be defektų ir gana lygaus paviršiaus. Dažnai odos kokybės vertinimo kriterijus yra jos kaina. Taigi, taupyti nepatartina, tiek renkantis odą, tiek – antspaudus jai.


Kodėl Jums verta rinktis „Gravidėjos“ antspaudus odai?


 Jau ne vienerius metus esame pripažinti personalizuotų dovanų, verslo dovanų ir reklaminės atributikos lyderiais. Antspaudai, skirti skirtingoms medžiagoms štampuoti – dar viena mūsų veiklos sritis. Klientai mumis pasitiki ir sugrįžta, teikdami naujus užsakymus. Tokį lojalumą užsitarnavome, derindami darbo našumą su individualizuotu klientų aptarnavimu.

Individualūs antspaudai odai gali būti komplektuojami su rankenomis. Tiesiog atsiųskite mums savo logotipą, pageidaujamą tekstą ir / ar vaizdą, o mes pasirūpinsime, kad jie būtų optimalios kokybės. Žinoma, atspaudžiamo atvaizdo kokybę lemia ne tik mūsų, bet ir Jūsų įdirbis. Mes garantuojame technines antspaudų charakteristikas, tačiau, daug kas priklauso ir nuo užsakovo įdirbio, taikant odos štampavimo techniką.


 

SaugomaĮvertinimas


5
(6 įvertinimai)